Boże Narodzenie w HARNASIU

 • min. 2 noce
 • BB - Śniadanie w cenie
 • między 23.12.20 a 27.12.20
 • atrakcje Resortu Bukovina
Spędź Boże Narodzenie w Harnasiu i poczuj radość Świąt w miejscu z wyjątkową historią i najpiękniejszym widokiem na Tatry.

BUTIKOWY HOTEL DLA DOROSŁYCH

 • Śniadania przygotowane z najwyższej jakości produktów od lokalnych dostawców
 • 3 godzinne wejście do Term BUKOVINA - każdego dnia pobytu
 • Zajęcia ruchowe w wodzie termalnej - w Hotelu BUKOVINA
 • Możliwość konsultacji medyczno-fizjoterapeutycznej  - w Hotelu BUKOVINA
 • Dostęp do Tężni Rabczańską Solanką  - w Hotelu BUKOVINA 
 • Możliwość dokupienia uroczystej Kolacji Wigilijnej 
 • Concierge dbający o wygodę gości i pomoc w zorganizowaniu czasu wolnego
 • Sala klubowa (miejsce na kameralne spotkania, wyposażone w telewizor i bibliotekę)
 • Dostęp do atrakcji w Hotelu BUKOVINA (m. in. siłownia, sala cardio, dyskoteka)
 • Parking
 • Wi-fi

Zgodnie z obowiązującymi restrykcjami Termy BUKOVINA  do dnia 27.12.2020 pozostają otwarte wyłącznie dla Gości hotelowych!
W tym okresie Goście Hotelu HARNAŚ w zależności od wykupionego pakietu otrzymują wstęp do dedykowanej strefy BUKOVINA Club Spa&Wellness z unikalną sauną śródziemnomorską.
Kompleks basenów Termy BUKOVINA do Państwa dyspozycji oddaje: Strefę dzieci i młodzieży z najdłuższą zjeżdżalnią i zewnętrznym basenem Zostawnica, Bonior Basisty, Bulgotnik oraz dwa Jacuzzi.
Baseny Niebiesko Dolina, Cepersko Płań, Jaskinia nad Porońcem, strefa saun w obrębie Term BUKOVINA  pozostają zamknięte.

 Hotel HARNAŚ posiada aktywny wpis do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, w związku z tym jesteśmy uprawnieni do świadczenia pobytów o charakterze medyczno-fizjoterapeutycznym.

 Przypominamy, że do dnia 27 grudnia 2020 r. prowadzenie usług hotelarskich możliwe jest wyłącznie dla gości:

a) korzystających z tych usług w ramach podróży służbowej, o której mowa w art. 775 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, lub podróży wykonywanej w związku z czynnościami służbowymi lub zawodowymi, lub związanymi z wykonywaniem działalności gospodarczej,

b) będących zawodnikami korzystającymi z tych usług w czasie zgrupowań i współzawodnictwa sportowego,

c)  będących osobami wykonującymi zawód medyczny w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej,

d)  będących pacjentami i ich opiekunami, w celu uzyskania świadczenia opieki zdrowotnej.
Warunkiem zawarcia umowy o pobyt jest podpisanie przed zameldowaniem w Hotelu HARNAŚ oświadczenia w trybie § 10 ust. 2 i 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 roku (Dz. U. poz. z 26.11. 2020 roku poz. 2091). 

 W związku z sytuacją stanu epidemii wywołaną zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, funkcjonowanie niektórych części hotelu i term mogą być ograniczone lub zupełnie wyłączone.

Hotel HARNAŚ jest częścią BUKOVINA Resort, w którego skład wchodzą oddalone o 1 km obiekty: Termy, Wellness, Restauracja oraz Hotel BUKOVINA. Transport na terenie Resortu BUKOVINA jest bezpłatny i umożliwia szybkie przemieszczanie się między obiektami.

Atrakcje i lokalizacja

BUKOVINA Resort to kompleks wielu atrakcji, możliwości i udogodnień turystycznych położony na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego i Tatr. Oferta BUKOVINA Resort stworzona dla duszy i ciała, pozwoli odnaleźć własną naturę i powrócić do harmonii, ale też zapewni bogaty wachlarz rozrywek. Na Gości Resortu czekają: Termy BUKOVINA - jeden z najnowocześniejszych kompleksów basenów termalnych w Europie, przyjazny rodzinom z dziećmi Hotel BUKOVINA, dedykowany dorosłym Hotel HARNAŚ oraz miejsca relaksu i odnowy Wellness BUKOVINA.

Dodatkowo płatne

 • Lecznicze masaże wybranej partii ciała w Hotelu BUKOVINA
 • Zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej w Hotelu BUKOVINA
 • Kolacja wigilijna
 • Lunche oraz kolacje a'la carte 
 • Oferta Wellness BUKOVINA w Hotelu BUKOVINA 
 • Usługi fryzjerskie w Klubie Fryzjerskim Maniewski w Hotelu BUKOVINA
 • Dostęp do strefy rozrywki w Hotelu BUKOVINA: kręgle, bilard, darty, piłkarzyki, "Cymbergaj", "frog frenzy"
 • Loty widokowe helikopterem
 • Klimatyczna przejażdżka dorożką w scenerii tatrzańskiej przyrody
 • Lokalne wycieczki tematyczne
 • Wypożyczalnia sprzętu sportowego w Hotelu BUKOVINA
 • Treningi personalne w siłowni w Hotelu BUKOVINA
 • Możliwość transferu do / z hotelu - wymagana wcześniejsza rezerwacja

Rezerwując w Harnasiu uzyskujesz dostęp do atrakcji Resortu BUKOVINA - to tylko 1km odległości i masz zapewniony bezpłatny transport.

Rezerwuj on-line Najniższą cenę uzyskasz tylko na naszej stronie www!
Cena od
285 /os./noc

Informacje o rezerwacji

Zameldowanie: od 15:00
Wymeldowanie: do 11:00
Odwołanie rezerwacji:
1. W celu dokonania anulacji rezerwacji należy skontaktować się z Działem Rezerw...
czytaj więcej
1. W celu dokonania anulacji rezerwacji należy skontaktować się z Działem Rezerwacji Indywidualnej lub Recepcją Hotelową. 2. Bezkosztowa anulacja możliwa jest w terminie najpóźniej na 14 dni do daty planowanego przyjazdu Gościa. 3. W przypadku pobytów planowanych w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra, bezkosztowa anulacja możliwa jest w terminie 21 dni lub dłuższym przed datą planowanego przyjazdu Gościa do Hotelu. 4. Jeśli rezygnacja nastąpi wcześniej niż na 72 godziny do czasu planowanego przybycia Hotel pobiera opłatę w wysokości 10% całkowitego kosztu rezerwacji. 5. W przypadku braku powiadomienia Hotelu lub powiadomienia później niż 72 godziny do planowanego przybycia Hotel pobiera opłatę w wysokości 100% kosztu pierwszej doby pobytu. 6. Pełna treść regulaminu: https://u.profitroom.com/2017.hotelharnas.com/uploads/regulaminy/RegulaminrezerwacjiHotelHARNAPL-ENG.pdf
schowaj
Polityka wobec dzieci: Hotel tylko dla osób dorosłych oraz młodzieży powyżej 15 roku życia. 
Polityka wobec zwierząt:
Gość ma możliwość, za dodatkową opłatą w kwocie 60 zł za dobę, do zamieszkiwania...
czytaj więcej
Gość ma możliwość, za dodatkową opłatą w kwocie 60 zł za dobę, do zamieszkiwania w pokoju hotelowym ze zwierzęciem o wadze nieprzekraczającej 20 kg,  z wyjątkiem zwierząt agresywnych mogących stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego  a w szczególności psów następujących ras: rottweiler, pitt buli terier, bulterier, japanase Tomas, Dogo Argentino, fila brazilliero, staffordshire buli terier, amerykański staffordshire terier lub zwierząt jadowitych. W dniu przyjazdu do Hotelu podczas czynności zameldowania Gość zobowiązany jest do okazania pracownikowi Hotelu aktualnej książeczki szczepień zwierząt, które mają pozostać z nim na terenie Hotelu. Gość ponosi odpowiedzialność za zwierzęta wprowadzone do Hotelu, jak również za szkody przez nie wyrządzone, a w szczególności za szkody w postaci zniszczeń lub zabrudzeń wyposażenia Hotelu. Ze względów bezpieczeństwa zwierzęta mogą poruszać się po częściach wspólnych Hotelu, tj. np. po holu, na korytarzach i na terenie wokół Hotelu, wyłącznie z użyciem smyczy. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania zwierząt w hotelowej restauracji i barze.
schowaj
Akceptujemy karty płatnicze
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Discover Diners
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij