Zejdź z utartego szlaku - warsztaty fotograficzne

  • 11 sierpień 2017

 W Hotelu HARNAŚ 11-13.08.2017

Fotografuj i poznaj Podhale z HARNASIEM. Odkryj niedostępne dla turystów miejsca Podhala. W dniach 11 -13 sierpnia 2017 możesz wziąć udział w unikalnych warsztatach, które poprowadzi fotograf publikujący na łamach National Geographic, Krystian Bielatowicz. U boku uznanego artysty dotrzesz do miejsc, w których tradycja nie zmieniła się od pokoleń. Zajrzysz do bacówki, na halę pełną owiec, dowiesz się jak powstaje oscypek, poznasz prawdziwego juhasa. Prowadzący podpowie Ci, jak wykonać dobrej jakości zdjęcia w bacówce i innych słabo oświetlonych wnętrzach, udzieli rad dotyczących pracy nad fotoreportażem. Będziesz mógł fotografować przy świetle ogniska lokalną imprezę, Sabałowe Bajania.

W skład warsztatów wchodzą: wykład z kompozycji, fotografii podróżniczej oraz dokumentalnej, zajęcia praktyczne w bacówce i podczas Sabałowych Bajań. Poruszone zostaną kwestie obróbki zdjęć, prowadzący i uczestnicy dokonają analizy fotografii wykonanych w trakcie warsztatów. Dodatkowo nastąpi  prezentacja portfolio uczestników i jego omówienie.

Zarezerwuj dla siebie miejsce na warsztatach pod adresem warsztaty@poznajpodhale.pl  i poznaj osobiście legendarny Hotel HARNAŚ – dedykowany indywidualistom z pasją, który sprzyja kreatywnej, twórczej atmosferze.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij