Gromee i BUKOVINA Resort zapraszają na Orcheston!

  • 13 grudzień 2021

Trzecia edycja niesamowitego wydarzenia. 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków Gromee i Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pokażą historię muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach. Gwiazdami koncertu będą Edyta Górniak, Beata Kozidrak Reni Jusis, Lukas Meijer i Nick Sinckler.

Orcheston to zupełnie nowatorski projekt muzyczny, przedstawiający historię utworów elektronicznych w aranżacjach orkiestry symfonicznej. Pokazana w ten sposób muzyka Erica Prydza, Davida Guetty, ATB, Jeana Michaela Jarre’a, Vangelisa, Daft Pank, Kraftewerk, Modjo, Donny Summer, Aviciiego, Roberta Milesa czy Swedish House Mafia zaskakuje i pokazuje, że te dwa światy można połączyć w spektakularny sposób!

Wydarzeniu przewodniczy najpopularniejszy polski DJ i producent muzyczny Gromee, a w całość oprawi Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, której szefuje Marcin Klejdysz.

Czujemy wielką dumę wspierając Orcheston po raz kolejny i towarzysząc przedsięwzięciu od samego procesu tworzenia. W BUKOVINA Resort jesteśmy otoczeni niezwykłą podhalańską naturą, która inspiruje nas na co dzień. To właśnie tymi inspiracjami, muzyczną tradycją oraz pasją robienia tego, co się kocha, podzieliliśmy się z artystami. Nie możemy doczekać się efektów – mówi Stanisław Buńda, Dyrektor Zarządzający Term BUKOVINA.

Na scenie ICE Kraków, 13 grudnia 2021 roku zobaczymy też wielkie gwiazdy polskiej muzyki. Zaproszenie do udziału w koncercie przyjęły między innymi Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Reni Jusis, Lukas Meijer i Nick Sinckler.

Ideą koncertu jest pokazanie słuchaczom, iż połączenie dwóch tak różnych światów i gatunków muzycznych, jakimi są muzyka elektroniczna i muzyka klasyczna, tworzy magiczną i spójną całość. Każdy, kto kocha muzykę, znajdzie na tym koncercie coś dla siebie – zapowiada Gromee.

Orcheston odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków. Bilety można kupić na stronie www.prestigemjm.com. Na koncert zaprasza BUKOVINA Resort i Prestige MJM.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij