24 sty 22
25 sty 22
butikowy hotel BUTIKOWY HOTEL DLA DOROSŁYCH

Hotel HARNAŚ jest częścią Resortu BUKOVINA, który dysponuje w pełni wyposażonym centrum kongresowo – biznesowym spełniającym najwyższe europejskie standardy i mieszczącym do 600 osób. Łączna powierzchnia centrum wynosi 860 m², w tym 147 m² zaplecza konferencyjnego znajduje się w Hotelu HARNAŚ. Dla planujących szkolenia, seminaria i inne spotkania biznesowe do dyspozycji pozostają sale o powierzchniach: 80 m²  i 25 m²  oraz sala klubowa (42 m²) z minibarem oraz TV, przeznaczona na kameralne spotkania biznesowe i okołobiznesowe. HARNAŚ umożliwia również organizację imprez firmowych w hotelowej Restauracji WIDOK i Lobby Barze. Restauracja serwuje naturalną kuchnię opartą na regionalnych produktach, a Lobby Bar duży wybór najwyższej jakości trunków.

Oprócz profesjonalnego zaplecza konferencyjnego, BUKOVINA Resort gwarantuje znakomitą obsługę, szybkie łącze internetowe oraz strefę rozrywki z kręglami, dyskoteką i bilardem. BUKOVINA Resort organizuje imprezy plenerowe z poczęstunkiem, np. kuligi, ogniska, wycieczki z przewodnikiem górskim, wieczory góralskie z udziałem gawędziarza i kapeli. Zapewnia różnorodne imprezy integracyjne, jak: Noc Basenów - zabawę w wodzie termalnej, z klubową muzyką i DJ’em, w aurze kolorowych świateł. Ponadto umożliwia zawody narciarskie, rafting, quady, skutery, off-road, canoeing na Dunajcu, survival, paintball, nordic walking, aquaaerobic i wiele innych. Indywidualnie dobrana oferta pozwala stworzyć niepowtarzalny i oryginalny scenariusz nawet najbardziej wymagającej imprezy, a wszystko w bliskim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego i Tatr.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 18 20 25 450

e-mail: sprzedaż@bukovina.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij