Wielkie święto kolarstwa w BUKOVINA Resort!

  • 10 sierpień 2018

9 i 10 sierpnia 2018 w Bukowinie Tatrzańskiej, odbędą się aż dwa etapy 75. Tour de Pologne

Najlepsi zawodnicy z całego świata, tysiące kibiców przy trasie, rywalizacja na stromych podjazdach, wielkie sportowe emocje  i niezapomniana atmosfera – to esencja największego w Polsce wyścigu kolarskiego.
9 i 10 sierpnia 2018 w Bukowinie Tatrzańskiej, odbędą się aż dwa etapy 75. Tour de Pologne, pod hasłem Niepodległa! 9 sierpnia, na 6. Etapie liczącym 130 km, zawodnicy wystartują z Zakopanego w stronę BUKOVINA Resort, po drodze mierząc się aż 4 razy z wymagającym podjazdem pod Ścianę HARNAŚ.
Z kolei 10 sierpnia wyruszą spod BUKOVINA Resort na 7. Królewski Etap Tour de Pologne, który wyłoni zwycięzcę całego wyścigu. Kolarze dwa razy pokonają rundę 68 km, wraz ze stromymi podjazdami: pod kultową Ścianę BUKOVINA w Gliczarowie Górnym oraz pod Ścianę HARNAŚ we wsi Rzepiska. A to wszystko wydarzy się w niezwykłej scenerii, z rozległą panoramą Tatr na horyzoncie.

Tego samego dnia, na tej samej trasie, tuż przed startem profesjonalistów, z wymagającym odcinkiem wyścigu zmierzą się uczestnicy TAURON Tour de Pologne Amatorów. Zapraszamy ambitnych kolarzy do wzięcia udziału w amatorskiej części zmagań, a wszystkich miłośników kolarstwa do kibicowania w BUKOVINA Resort! Zwłaszcza, że dodatkową atrakcją będzie możliwość zwiedzenia powstałego w tym roku, mobilnego muzeum Tour de Pologne, które na 140 m² prezentuje wyjątkowe eksponaty związane
z wielkim wyścigiem.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij